Zmiana organizacji ruchu w dniach 19 i 20 stycznia 2019 roku

Tradycyjnie w trzecią niedzielę stycznia (20.01.2019 r.) na Bielanach organizowany jest Bielański  Bieg Chomiczówki. Ze względów bezpieczeństwa na trasie, ruch samochodowy będzie wstrzymany w godzinach 9.00 -14.00

Trasa przebiegać będzie ulicami:

Conrada, Bogusławskiego, Kwitnąca, Księżycowa, Głowackiego, Żółwia, Mistrzowska, Kluczowa, Sieciechowska,  Brązownicza, Conrada (chodnikiem), Dąbrowskiej, Bajana, Renesansową, Aspekt, Pabla Nerudy.

Na podstawie tymczasowej zmiany organizacji ruchu ulice na trasie biegu zostaną wyłączone z ruchu. Wyłączona z ruchu będzie ul. Conrada, na odcinku od ul. Brązowniczej do ul. Wólczyńskiej.

Prosimy o nieparkowanie aut na odcinku ul. Nerudy na parkingu strony Klubu gdzie ustawiona będzie META oraz dojazdach do bloków na ul. Kluczowej.

Bardzo prosimy o uwzględnienie tych utrudnień w swoich planach na 19 i 20 stycznia 2019 roku i dostosowanie się do czasowej zmiany organizacji ruchu oraz do poleceń służb mundurowych oraz służby porządkowej  biegu.

Za powstałe w tym dniu niedogodności z góry przepraszamy.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do kibicowania biegaczom na trasie biegu oraz do miasteczka na linii Mety przy ul. Nerudy 1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *